Hakkımızda

Ankara Başkent OSB’deki tesislerinde alüminyum profil üretimi gerçekleştiren Pantech Alüminyum, 2002 yılında kurulmuştur.
30.000 m2 alan üzerinde 18.000 m2 kapalı alanda kurulu tesislerimiz, başta endüstriyel profiller olmak üzere standart profiller, kompozit panel, ekstrüzyon presleri, eloksal hattı , dikey ve yatay boya hattı , eksiksiz bir şekilde mekanik işlem makinelerini bünyesinde bulunduran modern ve entegre bir tesistir.

Aynı zamanda PV sektörüne yönelik solar panel çerçeve ve alüminyum destek elemanları konusunda da kaliteli üretimini ile büyümeye devam etmektedir.

  
Alüminyum sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip kurucularımız, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla dünya ve ülkemizin alüminyum ürünleri ihtiyacını karşılamak ve global piyasada rekabetçi olabilmek için kendini sürekli geliştiren müşterilerine kaliteli ve doğru terminlerde hizmet veren, müşteri memnuniyetini artırabilme amaçları doğrultusunda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bünyesinde uygulayan bir firmadır
Geliştirdiği yenilikçi çözümlerle sektöre yön veren Pantech Alüminyum, stratejik ortak olma anlayışını benimseyerek her zaman müşterilerinin en büyük ve güvenilir destekçisi olmuştur.